Головна » Акції та новини » Новини » Діяльність закладів МакДональдз у...

Діяльність закладів МакДональдз у Сімферополі, Севастополі та Ялті тимчасово призупинено.

03.04.2014

У зв’язку з виробничими причинами, незалежними від компанії МакДональдз, діяльність закладів, розташованих у Сімферополі, Севастополі та Ялті, було тимчасово призупинено. Ми сподіваємося, що зможемо відновити їх роботу щойно з‘явиться така можливість.

 

Головним пріоритетом для нас залишається турбота про наших співробітників, тому компанія надала можливість всім співробітникам зазначених закладів перевестись в будь-який інший заклад МакДональдз в Україні із збереженням займаних посад, окладів і тарифів, оплатою переїзду співробітників та членів їх сімей на нове місце проживання, а також забезпеченням житла на строк 3 місяці за рахунок компанії.
 

Ми розуміємо та поважаємо рішення кожного співробітника. І якщо співробітник не розглядає для себе можливість переїзду в інше місто України, ми, відповідно до чинного законодавства України, пропонуємо варіанти припинення трудових відносин із максимальним урахуванням інтересів співробітників і виплатою компенсацій.

 

Компанія МакДональдз є відповідальним роботодавцем та у всіх своїх рішеннях максимально враховує інтереси співробітників.