Для тих, хто дійсно любить каву!

McCafe® – це вишукане кавування від МакДональдз®.
У затишній атмосфері нашого кафе ви відчуєте радість дружнього спілкування і багатства смаків кращих сортів кави з усього світу, гармонію яких апетитно доповнюють оригінальні десерти та тістечка.

Кавові шедеври для гурманів

Міцна й ароматна, ніжно-молочна, з пінкою, збитим вершками, смачними сиропами та тертим шоколадом кава задовольнить смаки найвибагливіших гурманів. У McCafe® зібрана колекція найпопулярніших кавових шедеврів світу – є з чого обрати!

  • Капучино
  • Кава по-віденськи
  • Кава айс

Королівська кава

У МакКафе ми використовуємо особливий кавовий бленд Gevalia, що був створений майже 100 років тому. Саме цю каву подавали до столу короля Швеції. Кавові зерна сорту арабіка народжуються у Перу на висоті 1700 метрів над рівнем моря. Цей регіон вважається одиним з найкращих у світі для вирощуваня кави.

Смачні десерти — справжня насолода

Щоб задоволення від кавування стало незабутнім, візьми до улюбленого напою щось смачненьке. Ніжні круасани, торти та тістечка за улюбленими класичними рецептами просто тануть у роті та дарують справжню насолоду. Таке кавування завжди підніме тобі настрій за залишить чарівні спогади, за якими ти обов’язково захочеш повернутися знову.

Комфорт та задоволення

Ми знаємо, що кавування стає особливо приємним у затишній атмосфері. Привітне обслуговування в закладах МакДональдз®, де розташоване наше McCafe®, завжди підніме тобі настрій та залишить чарівні спогади, за якими ти обов’язково захочеш повернутися знову. Чекаємо на тебе!