Підтримка спорту

МакДональдз® в Україні реалізує національні та глобальні ініціативи, що популяризують спорт, як невід’ємну частину життя і корисне дозвілля для всієї родини.
 
 

Київський марафон

 

МакДональдз® є багаторічним партнером Київських міжнародних марафонів та півмарафонів, зокрема дитячих забігів McDonald’s kids’ run. Крім того, щороку компанія представляє на цих захоплюючих бігових подіях одну з найчисельніших корпоративних команд!

Розвиток олімпійського руху в Україні

 

МакДональдз® і Національний Олімпійський Комітет України спільно реалізують цілу низку проектів, зокрема Олімпійський день та Олімпійський урок, які доводять що спорт – це чудове дозвілля для всієї родини.

Подорож на всесвітні Олімпійські ігри

 

МакДональдз® дарує дітям можливість відвідати справжні Олімпійські ігри у різних куточках світу! Це не лише шанс на власні очі побачити масштабні спортивні змагання та особисто познайомитися з відомими атлетами, це ще й можливість більше дізнатися про країну, у якій проходять Олімпійські ігри, її історію та визначні місця.

Зустріч із футбольними зірками УЄФА

 

Чемпіонати світу та Європи – хто з дітей не мріє познайомитись з відомими зірками футболу, отримати їх автограф та пораду? Не кажучи вже про можливість вивести відомого футболіста на поле перед матчем та особисто побажати йому успіху! МакДональдз® дарує таку можливість дітям з України в рамках проекту «Супроводжуй футболіста».